Ukraine  8th Nov 2015

 | 
Ukraine


Big Give Events

Якщо з мільйону людей кожний зробить внесок 2 $ ми можемо створити фонд в 2 мільйони $ для дітей і сімей що потребують Вашої допомоги. Це ж так просто. Приєднуйтесь!

Великі зміни починаються з малого


Приготуйтесь змінити життя нужденних людей використовуючи ваші дрібні гроші.


В наш час багато людей по всьому світу бoряться з такими проблемами як:

  • Бездомністю
  • Серйозними проблеми зі здоров'ям
  • Розпадом сім'ї
  • Бідністю
  • Голодом
  • І багатьом іншим.

Ніхто з нас не може змінити світ, але кожен з нас може змінити чийсь світ. І це чому ми хочемо сприяти. Просто й швидко!!!

Ми живемо таким щасливим життям порівняно з іншими в світі. Давайте святкувати це, і показувати нашу вдячність. Якщо всього лише 1 мільйон з 6,5 млрд пожертвує 2 долари кожен, у нас був би обсяг коштів для розподілу їх нужденним для допомоги у боротьбі з найбільш нагальними потребами.

У ці важкі для всього світу часи у нас є шанс, обєднавши кожну країну разом бути прикладом для інших, як нація співчуття і товариства. Ми в даний час маємо масу чудових благодійних організацій, які допомагають знедоленим верствам населення нашої землі. Але вони потребують руку допомоги. Найбільша частина їхніх ресурсів витрачається на "виживання", що робить все більш і більш складним для них для збір фінансових коштів, необхідних для надання допомоги іншим. Те, що ми хочемо зробити, це подати руку благословення, даруючи їм грошову допомогу, яку ми збиремо для них безкоштовно. Гроші безпосередньо на передову для надання допомоги.

Це дуже легко. Просто пожертвувати 2 долари, і зробити так, щоб ваші товариші зробили таку ж пожертву. Тоді ми віддамо всі зібрані кошти гідним благодійним організаціям, які добре виконують свою роботу, допомагаючи нашим товаришам у скруті.

Big Give 2 дає вам можливість бути «агентом змін використовуючи дрібні гроші». Зберіть групу ваших товаришів, які зроблять те ж саме, і, щоб їхні товариші зробили те ж саме, і ми мобілізували маси, щоб зробити цей світ кращим для всіх. Давайте перетворимо всі ці загальні перешкоди в дію, і просто продовжимо збирати кошти для наданя допомоги. Ви приєднуєтесь? Просто пожертвуйте ваші 2 долари, і ми подбаємо про те, щоб вони потрапили туди, де вони потрібні. Ми співпрацюємо з багатьма благодійними організаціями, які підтримують цю «мобілізації мас», і вони не можуть дочекатися, щоб допомогти більшій кількості нужденних. Але якщо вони не отримають пожертви, їм доведеться чекати.

Приєднуйтесь товариші рятувальники. Це просто. Просто зробіть це. Потім розкажіть про пожертву вашим товаришам.

Наш великий світ славиться багатьма речами, давайте додамо співчуття до наших товаришів у цей список речей.

2 долари пожертви від кожної людини з мільйона по всьому світу - це не багато, але разом ця обєднана пожертва допоможе багатьом!

«Стань агентом змін використовуючи дрібні гроші»

Дякуємо за вашу участь, команда Big Give 2


Розкриття інформації: Австралійська Благодійність Збір коштів Pty Ltd отримуватимуть винагороду за проведення BIG ДАЙ Апеляційний для більш докладної інформації натисніть на умовах посиланням нижче.

Ukraine Events

Kiev

Ukraine Mate Savers

Olga Mishenko Maria Smiyan Anya Mihailova Grant  Hudson

Ukraine Charities

... read more


Мы объединились, чтобы подарить свою любовь и заботу наименее защищенным детям: сиротам, которые лишены родительской опеки, социально незащищенным, онкобольным. ... read more

http://detdom.na.ua/
Venue Map


BIG GIVE News FeedBig Give on Facebook